.

.

New
Џинг Ченг Da екран заштита панел за Nintendo GBA Game Boy Advance Пластични Екран Леќа панелот

Џинг Ченг Da екран заштита панел за Nintendo GBA Game Boy Advance Пластични Екран Леќа панелот

DEN 166.00
DEN 182.40

Стока
Достапно.

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја 4. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус [пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации .Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел] 5.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка 6.Ние ќе ги преземе следниве пакување методи . 7. Мобилен телефон кабел производители поради малата коло мувла различни изглед може да биде малку различен, не влијае на користењето,Купувачот НЕ ја прифати pls не место на редот!
Ако сакате да купите на следниве производ

Детали

боја:
2Set, 5Set, 10Set, 20Set, 30Set, 50Set, 120Set
Со USB:
NO
is_customized:
YES
Број На Модел На:
ЗА GBa
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Бренд Име:
Џинг Ченг Da
Nintendo Модел:
Момче Однапред
Свеж

Избор на клиенти