.

.

New
СТП Кожа случај За ZTE Nubia N1/М2 /N1 Лајт /М2 Лајт/Сечилото A465 / A510/A520 покрие Паричникот Флип Случај покрие coque capa телефони торба

СТП Кожа случај За ZTE Nubia N1/М2 /N1 Лајт /М2 Лајт/Сечилото A465 / A510/A520 покрие Паричникот Флип Случај покрие coque capa

DEN 204.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! кога редоследот на објектите,pls се пополни во името на примачот име и презиме, детални адреса, проверете го и поштенски код и телефонски број, ви благодарам.

Детали

Материјал:
за ZTE Nubia N2, за ZTE Сечилото A510, за З.Т. Nubia N1 Лајт, ZTE Nubia М2 Лајт, за ZTE Сечилото A465, за ZTE Сечилото A520, за ZTE Nubia N1, за ZTE Nubia М2
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
ZTE
Бренд Име:
SZLHRSD
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Свеж

Избор на клиенти