.

.

New
4ROLLS/МНОГУ Достав 3143 каса Хартија се тркалаат 80x80mmx56m термичка хартија топлина осетлива хартија за ПАРИ машина

4ROLLS/МНОГУ Достав 3143 каса Хартија се тркалаат 80x80mmx56m термичка хартија топлина осетлива хартија за ПАРИ машина

DEN 1344.00

Стока
Достапно.


Бренд : Достав
Модел : 3143
Име : каса Хартија во ролна
Спец. : 80x80mmx56m
Тип : Термичка хартија(топлина-осетлива хартија)
Пакување вклучуваат : 4 РОЛНИ ХАРТИЈА

Детали

Тип:
Фото Хартија,каса ХАРТИЈА во РОЛНА
Carbonless Хартија Тип:
NO
Големина:
80x80mm
Водоотпорен:
NO
is_customized:
NO
Компатибилен Машина:
Компатибилен
Пакување Тип:
Мало Пакување
Сјајни:
Сјајни
Слој Количина:
NO
Каса Хартија Тип:
NO
Пакување:
Хартија Во Ролна
Големина:
80x80mmx56m
Број На Модел На:
3143
Тежина:
N/A
Рециклиран:
N/A
Печатење Страна:
Еден страна
Хартија Во Ролна:
NO
Тип На Хартија:
Топлина осетлива хартија
Материјал:
Термичка Хартија
Бренд Име:
Достав
Квантитет На Пакет:
1
Свеж

Избор на клиенти