.

.

New
#233 1PC Тесто Совет Украсување Алатки Bakeware Поставите Фондан Торта Cupcake Sugarcraft Нерѓосувачки Челик Шлаг Цевки Млазници

233 1PC Тесто Совет Украсување Алатки Bakeware Поставите Фондан Торта Cupcake Sugarcraft Нерѓосувачки Челик Шлаг Цевки Млазници

DEN 96.00
DEN 119.52

Стока
Достапно.


1pcs Шлаг Цевки Млазници Тесто Совети Торта Фондан Украсување Алатки
Материјал : Метал
Големина : 1.8 cm*2.4 cm* H 3.4 cm
Количина : 1pcs

Имајте на ум тоа пред да нарачате :
1. Вашите елементи, ќе биде испратен од CPAM бесплатно!
2. Тоа трае околу 20-60 дена во Европа и Америка, 25-90 дена во други земји.
3. Ве молиме погрижете се АДРЕСАТА се точни.(не заборавајте да се пополни во полно име ако сте Русите~)
4. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации љубезно.
5. Ако таму е во ред со примените предмети, добредојдовте на линкот нас. Ние ќе се потрудиме да го реши.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Млазницата
Бренд Име:
JOINHOT
Материјал:
Метал
Торта Алатки Тип:
Украсување Совет Поставува
Стоковните:
шлаг цевки млазници
Материјал:
Метал
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)
превозот:
бесплатно преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Количина:
1 buc Тесто Совети
Свеж

Избор на клиенти