.

.

New
1pcs Полна Уста Articulator за стоматолошки модел Легура Articulator стоматолошка лабораторија инструмент

1pcs Полна Уста Articulator за стоматолошки модел Легура Articulator стоматолошка лабораторија инструмент

DEN 552.00
DEN 587.52

Стока
Достапно.

Pls проверка на напон кога користите машина во прв пат.
Квалитет
1.
2) Производи МОРА да СЕ врати во рок од седум (7) дена или враќање ќе биде забрането
Сите се враќа мора да биде товар платен од страна на Испраќачот или на превозникот.Обезбеди на меѓународните стандарди со ISO9001 : 2000 за да се осигураме дека нашиот висок квалитет.
Јас не обврзуваат на Царина, и јас не сум одговорен ако пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја проверите вашата Земја Политика ако стоката е дозволено да бидат увезени. Ако пакетот бидат вратени бидејќи вие ме напушти погрешна адреса,ние не ја преземе должноста.И ако картон или machi н и е скршен,pls контактирајте со нас или се изразат компанија во прв пат.Кога ќе се направи договор за цел,ние ќе ви испратиме Proforma Фактура со нашата компанија печат.
Љубезно Потсетување :
1.Потоа pls мора да се провери производи е добар или не кога ќе примите пакет.7 cm,дозволувајќи им на повеќе прецизни апликации.
Нашата Услуга :
1.Сите се враќа да се испраќаат назад кон нас во ОРИГИНАЛНА АМБАЛАЖА.Контактирајте со нас преку е-маил или телефон за понатамошни информации ги вклучуваат цена.
Answer : ___________________________ Note :
Здраво секој купувачот, ве молиме оставете ни го вашето целосно точен назив и адреса, во случај на пакет бидат вратени.Тогаш ние ќе ја испорача производи во 10-15 работни денови по добивате вашата Исплата. Ние ќе работи со клиенти да го реши секој проблем.

Детали

боја:
Други
Тип На Објект:
ортодонтски протези
Бренд Име:
HUAMIANLI
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
РС-04
Свеж

Избор на клиенти