.

.

New
Мотоцикл Скутер Додатоци ABS Пластика Зголемување на Задните Кал Фендер Гуми Hugger Назад Mudguard За Јамаха BWS X 125

Мотоцикл Скутер Додатоци ABS Пластика Зголемување на Задните Кал Фендер Гуми Hugger Назад Mudguard За Јамаха BWS X 125

DEN 1651.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Мотоцикл Скутер Додатоци ABS Пластика Зголемување на Задните Кал Фендер Гуми Hugger Назад Mudguard За Јамаха BWS X 125 Опис : Состојба : 100% сосема нов Објект име : Задните Кал Фендер Боја : Црна Материјал Тип : ABS Пластика Објект Тежина : 0.8 KG Објект Должина : 35cm/13.8 инчен Објект Ширина;28cm/11.1 инчен Објект Висина : 22cm/8.7 инчен Fitment : За Јамаха BWS X 125 Пакет Листа : 1 x Мотоцикл Кал Размавта Guard Функција : Тоа е лесно да се направи вашиот мотор валкани кога ќе се вози во влажни патот,Но сега, објектот може да се задржи вашиот мотор чисти,и уникатни упатуваа модел го прави вашиот мотор изгледа поубаво. Напомена : Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани онлајн Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел. Завртки или ореви се исклучени. Лесно да се инсталира без инструкции за инсталација.Ние би ви препорачуваме деловите се инсталирани од страна на професионални да Бидете сигурни за стабилност, се препорачува да се користи шраф сврзувачки елементи за инсталација. Ако има било какви проблеми, исто така можете да контактирате со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Детали

боја:
Црна
Бренд Име:
sepp
Објектот Должина:
35cm
Објектот Тежина:
0.8kg
Објектот Висина:
22cm
Објектот Ширина:
28cm
Состојба:
100% Сосема Нов
Објектот Должина:
13.8 inch
Објектот Ширина:
11.1 inch
Објектот Heigth:
8.7 инчен
Точка име :
Мотоцикл Кал Размавта Guard
Објектот Name1:
задните фендер
Објектот Name2:
Задните Mudguard
Свеж

Избор на клиенти