.

.

New
Не 'рѓосувачки Челик 304 Топката Вентил, 1/2BSP , литургија топката вентил, homebrew хардвер

Не 'рѓосувачки Челик 304 Топката Вентил, 1/2BSP , литургија топката вентил, homebrew хардвер

DEN 734.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.


Не 'рѓосувачки Челик 304 Топката Вентил, 1/2"BSP , литургија топката вентил, Homebrew Хардвер
Опис : топката вентил е направен на 304 нерѓосувачки челик Лепете 1/2" BSP фитинг лесно да се поврземе цевки. Заклучување се справи спречува случајно spills! Пакетот вклучува : 1x топката вентил

Детали

Тип:
Бар Додатоци
сертификација:
CIQ
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MRbrew
Број На Модел На:
нерѓосувачки челик топката вентил
Бар Додатоци Тип:
Homebrew
Тип:
литургија топката вентил
Модел:
Мини Топката Вентил
статус:
во парк
квалитет:
Висок
LEADTIME:
3 работни дена
Состојба:
Нови
Употреба:
Homebrew Хардвер
Свеж

Избор на клиенти