.

.

New
(0179) Нова Мода Кинески народен танц носии Тибетската облека Uighur костим на малцинските облека фаза перформанси одговара

(0179) Нова Мода Кинески народен танц носии Тибетската облека Uighur костим на малцинските облека фаза перформанси одговара

DEN 2918.00
DEN 3071.52

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница :
. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
5) Ако не го примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
3) Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
Превозот :
1) Точки ќе биде предаден во рок од 1-6 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Опис :
(0179) Нова Мода Кинески народен танц носии Тибетската облека Uighur костим на малцинските облека фаза перформанси одговара
Повеќе производи добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница :
Големина На Табелата :
Контакт со нас на :
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори веднаш во рок од 12 часа.
2) Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-3 дневна; во спротивно, ние
ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Извор:
Други
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Никој
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Се поставува
Извор Тип:
оригиналниот
Компоненти:
Други
Знаци:
Други
Број На Модел На:
Народната Носија
кинески костим:
кинески костим
roupas chinesas:
танц носии модерна
Традиционален Кинески Облека:
Кинески Accient Облека
Свеж

Избор на клиенти