.

.

New
2018 нова високо квалитетна машка и женска чанта рамо Висок капацитет гласник водоотпорен најлон чанта пакет

2018 нова високо квалитетна машка и женска чанта рамо Висок капацитет гласник водоотпорен најлон чанта пакет

DEN 1296.00
DEN 1728.00

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Обвивка Материјал:
Памук
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Број на Рачки/Ремени:
Три
Надворешноста:
Солидна Торба
Обликот:
Satchels
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
15-206
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Главен Материјал:
Најлон
Повод:
Разноврсна
Свеж

Избор на клиенти