.

.

New
Crosstalk костим за мажи Crosstalk cosplay облека Crosstalk облека minguo облека за мажи кинески античка облека

Crosstalk костим за мажи Crosstalk cosplay облека Crosstalk облека minguo облека за мажи кинески античка облека

DEN 2234.00
DEN 2539.20

Стока
Достапно.


Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам тука. Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме кликнете тука :
.
Превозот
Ние нудиме редовни Кина Пост Воздух Mail превозот метод. Тоа трае околу 15~25 дена(САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА),други земји 20~40 дена. Понекогаш е потребно повеќе подолго време. Па мора под итно да се дојде на ред,plese изберете и други методи. За време на божиќ или на други фестивали,времето за испорака може да биде од 5~7 дена подоцна.
Предупредување
ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".
Политика На Враќање
1. Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети.
( бидејќи на костим посебност,ве молиме, напишете враќање на следење на број во рок од 3 дена по receiveing стоки )
2. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови, додатоци.
3. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети.
4. Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
една големина : биста 105cm, облека долго 142cm,долг ракав 56cm,рамо ширина 52cm
купувачот се покаже :

Детали

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни
Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
ПРЕПРАТЕНА PNYS
Знаци:
Crosstalk
Свеж

Избор на клиенти