.

.

New
Добра цена huawei e5832 3g wifi рутер

Добра цена huawei e5832 3g wifi рутер

DEN 1660.00
DEN 1824.00

Стока
Достапно.

4 и неговите погоре верзија
Спецификација :
* Технички стандард : WAN : HSUPA/HSDPA/UMTS/EDGE/GPRS/GSM, IEEE 802.така постави прашање и ние да направи брза испорака со малку дополнителни трошоци. Таа поддржува максимална брзина на download на 7. Ние не сме одговорни за квалитетот проблем ако купувачот се надополни firmware-от од страна на самиот
.
* Мал екран страницата за конфигурација
И i Touch, интелигентни мобилни телефони, PSP се чека за мал екран опрема кога се користи, обезбедува мали екранот, се насочат конфигурација шема за решавање на E5 за конфигурирање на екранот премногу мал доведе до web страница тешко конфигурација проблеми.11 безжични локални-area network (WLAN) : b/g
* Работни бенд : HSPA/UMTS : 2100/900 MHz; EDGE/GPRS/GSM : 850/900/1800/1900 MHz; Безжични локални-area network (WLAN) : 2.8 kbit/s EDGE (УЛ/DL), packet data service
* Ја поддржува највисока стапка за 85.
Функција :
* Поддршка OLED екран
Се прикаже сигнали, мрежа државата, WIFI пристап претплатници, статусот на поврзаноста, SMS clew, батерии, работна шема, роаминг clew, оператори име
* Со стандарден полнач
Усвојување на високо-моќ конектор, полнење брзина надградба
* Софтвер
Интелигентни моќ за контрола
WIFI од батеријата режим, пренос на енергија, мали, заштедите електрична енергија, Во надворешното напојување на владата, лансирањето голема моќ, покрива област.тоа ќе биде на купувачот страна.2 Mbps и до 5 корисниците може да сподели Wi Fi мрежа истовремено.3 V, 650m A
* Батерија : тип : литиум батерија/капацитет : 3.

Детали

Wifi Frequence:
2.4 G
Поддржува VPN:
No
Wi-Fi Пренос Стандард:
802.11 n,802.11 b,802.11 g,802.2
Мрежен Протокол:
IEEE 802.11 b/g/n
Број На Модел На:
E5832
Тип На Мрежа:
3G
Поддржува WDS:
No
Поддржува WPS:
Yes
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Бренд Име:
Huawei
2.4 G Wi-Fi Пренос Го Оценувате:
7.2 Mbps
Max. LAN Податоци го Оценувате:
7.2 Mbps
Свеж

Избор на клиенти