.

.

New
2017 Нови 250ml Орев Уметнички Јапонски Рака разнесени отпорни на Топлина Чаша Чај Стомна Првенство Стакло Chahai Kungfu Teaware Додатоци

2017 Нови 250ml Орев Уметнички Јапонски Рака разнесени отпорни на Топлина Чаша Чај Стомна Првенство Стакло Chahai Kungfu Teaware

DEN 1079.00
DEN 1185.12

Стока
Достапно.

Нашата цел е да се обезбеди Врвен квалитет на производите и Врвна Ниво на Услуги на Клиентите, вашиот признавање ќе ни ги охрабри голема мера и служат подобро.
Ако било незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас слободно пред давање на неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинска испостава се утврди што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите.
За Нас Нашите работно време : од понеделник до сабота 9 : 00 часот и 6 : 00 часот ( Пекинг GMT+8, Кинески празници се exclusived). За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Trade Manager или e-mail, Нашите услуги ќе се вратам на вас со потврди колку што е можно побрзо, во рок од 24 часа, за време на нашето работно време. На увозните давачки се купувачите одговорност. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса време на Испорака зависи од земјата на дестинација и обичаи, превозот метод
Ова е табела на проценува време на пристигнување за референца :
Услови за Продажба на Нашата листа цената вклучува вредноста на стоката,пакувањето, цената,извоз и даноци, не вклучувајќи ги и меѓународните увозни давачки. Ви благодариме!
. Сите спорови кои произлегуваат од увозни давачки ќе бидат доставени до Ali Express за решение. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот надомест.

Детали

Капацитет:
250ml
Drinkware Тип:
Стакло
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,SGS
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
PINDEFANG
Обликот:
Круг
Стакло Тип:
Гравирање
Број На Модел На:
BN-1064
Материјал:
Стакло
Примена:
Чај фер првенство, Пивско шише, шише за вода, Giftset декорација
Пакет:
Сеф пакет
превозот:
Бесплатен превозот
Вештини:
Рака разнесени
Техника:
Топлина отпорни чисто стакло
Стил:
Современи Јапонски
Сертификати:
QS, SGS, CE
Други Имиња:
Служат првенство, фер кригла, шише за вода, правда кригла, чај поставите chahai
Функција:
Еко-пријателски, Pb-бесплатно
Кориснички услуги:
ОЕМ, ODM
Свеж

Избор на клиенти