.

.

New
Осветлување Инфраред Мини РК Рак Simulative Далечинска Контрола на Животните Електрични Играчка Смешно Новина Божиќ Деца Деца Подарок

Осветлување Инфраред Мини РК Рак Simulative Далечинска Контрола на Животните Електрични Играчка Смешно Новина Божиќ Деца Деца

DEN 895.00
DEN 1017.12

Стока
Достапно.

Како и да е негативна повратна информација не се реши работи.5 V AA(Не се вклучени) Радио Систем : Инфрацрвен/Осветлување Полнење на владата : далечински управувач полнење начин Далечински далечина : 10 метри Карактеристики : Симулација Странични Лази Со слободни замав нозе, лево индексирање и право индексирање. Но мора да ни даде слики доказ.5x8x3cm Батеријата за змија : 1. Ние ќе брод предмети во рок од 24 работни часа по уплатата се постигне.авто перформанси функција. Ви благодариме за вашиот позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата предмети или услуги. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ не ќе вклучувајќи го и превозот цена.можете да ги користите на следење на број е предвидено да се следи онлајн. Тоа може да треба 20-30 дена да пристигнат. Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена.очите се светли со шарени светилки. Повратни информации & Контакт со нас на : 1. Ние обезбедуваме бесплатен превозот политика преку Кина, Воздухот пост. Ако имате било какви негативни повратни информации pls контактирајте со нас прво, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.2 V NI-МЗ Батеријата за предавателот : 3x1. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор, ви благодариме!. Пакет се вклучени : 1x Рак 1xtransmitter
Превозот : 1.
Осветлување Инфраред Мини РК Рак Simulative Далечинска Контрола на Животните Електрични Играчка Смешно Новина Божиќ Деца Деца Подарок
Случаен Боја Испрати Опис : Точка име : РК Рак Производ големина : 16.

Детали

Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Возраст Опсег:
> 8 години
Извор На Енергија:
Електричен
Полнење Напон:
110-220v
максимална брзина:
N/A
дизајн:
рак
Свеж

Избор на клиенти