.

.

New
НФ/FPY3/FP9A/FP55 Мотор заврши Целосна Заптивка Поставени комплет за MAZDA 626 МК/323/Premacy 1.8 1.9 L L 1840cc 1997-2005 50216300

НФ/FPY3/FP9A/FP55 Мотор заврши Целосна Заптивка Поставени комплет за MAZDA 626 МК/323/Premacy 1.8 1.9 L L 1840cc 1997-2005 50216300

DEN 1782.00
DEN 2256.00

Стока
Достапно.

Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж
По продажба на Политика
Пред купување, нашиот предлог е да испратите слика ќе треба да се инсталира на автомобилот,и да се отвори хауба се направи една воздухот слика за нас.
Целосна наплата ќе се издаде ако соодветна замена не е достапно кога yourreturn пристигнува.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош. : 50216300 GV380 01-52910-02 01-52910-03 212526
Плаќање
Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.
Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено.
Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена.
Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање.

Детали

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Материјал Тип:
8CG8-10-271 8FG6-10-271 8CG810271 8FG610271
Специјални Функции:
015291002 015291003 01 52910 02 01 52910 03
Објектот Тежина:
0.9kg
Име На Модел:
50216300 GV380 01-52910-02 01-52910-03 212526
Година:
1997 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
2cm
Тип На Објект:
Моторот Обнова Колекции
Зафатнина:
FPY3 FP9A FP FP55 1840CC 1.8 L 8CG8 10 271 8FG6 10 271
Објектот Должина:
40cm
Бренд Име:
westmove
моторот:
FPY3 FP9A FP FP55 1840CC 1.8 L
Примена:
MAZDA 626 МК/323/Premacy 1.8 1.9 L L 1840cc 1997-2005
Дел Бр.:
50216300 GV380 01-52910-02 01-52910-03 212526
ОЕМ Бр.:
8CG8-10-271 8FG6-10-271 8CG810271 8FG610271
Години:
1997 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
Свеж

Избор на клиенти