.

.

New
20 Парчиња/број 1919 инчен монитор CCFL светлината цевка 385mm(38.5 CM)*2.4 mm осветлување

20 Парчиња/број 1919 инчен монитор CCFL светлината цевка 385mm(38.5 CM)*2.4 mm осветлување

DEN 501.60

Стока
Достапно.

Ther сите производи се со Оригинални делови на Производите се тестираат пред пратката, ние инсистираше на принципот дека ако тоа не е тест не е предаден, па можете да остатокот увери за да се купи! Нашата компанија главно трговија сите инчен Оригинални делови,плоча, инвертер, светлото одбор, моќ одбор, Т-ЕДИН одбор, оригинални електронско IC. Ние, главно, трговија на големо и на мало со сите видови на оригиналната стока во LCD ТЕЛЕВИЗОР додатоци . добредојдовте да се дојде на ред! Превозот : DHL 4-8 денови за испорака со ЕМС 7-12days испорака Кина poste воздух mail 1530 дена за испорака

Детали

is_customized:
19 inch monitor light tube
Со USB:
19 инчен монитор светлината цевка
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable
Бренд Име:
beented
Број На Модел На:
19 инчен монитор светлината цевка
Од Кина во Светот:
5-8 дена испорака
SONY Модел:
PlayStation
Свеж

Избор на клиенти