.

.

New
WL WLT Мотор заврши Целосна Заптивка Сет за полнење за на Ford Трудат/Ranger Mazda B2500 2.5 D 2.5 TD 2499CC 1999 - 8ASX-10-271 50163000

WL WLT Мотор заврши Целосна Заптивка Сет за полнење за на Ford Трудат/Ranger Mazda B2500 2.5 D 2.5 TD 2499CC 1999 - 8ASX-10-271

DEN 2010.00
DEN 2544.00

Стока
Достапно.

5 TD Сите тркала WL84 2499 81 110 Затворени Off-Road Возило 2003/05 - / ТРУДАТ (25 N_) 2.5 D 4 WD WLE7 2500 62 84 Пикап 2002/12 - / Б-СЕРИЈАТА (ОН) 2.
Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.5 TD WL-Т 2500 62 84 Пикап 2002/04 - 06/06 RANGER (TU_) 2.
Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена.5 TD 4x4 WL-Т 2500 80 109 Пикап 1999/10 - 06/06 RANGER (TU_) 2. Овие трошоци се на купувачот одговорност.5 TD
ПРИМЕНА : Ford Трудат/Ranger Mazda B2500 2.5 TD WL84 2499 81 110 Затворени Off-Road Возило 2003/05 - / ТРУДАТ (25 N_) 2.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.

Детали

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Тежина:
0.9kg
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
FS1804 FA5130 01-53065-01 212530
Објектот Висина:
2cm
Име На Модел:
50163000 8ASX-10-271 8ASX10271 8ASX 10 271
Зафатнина:
2.5 D 2.5 TD 2.5 L L
Тип На Објект:
Моторот Обнова Колекции
Година:
1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008
Материјал Тип:
Метал
Објектот Должина:
40cm
Бренд Име:
westmove
моторот:
WL WLT 2499CC 2500CC 2.5 D 2.5 TD
Примена:
Ford Трудат/Ranger Mazda B2500 2.5 D 2.5 TD 2499CC 1999-
ОЕМ Бр.:
50163000 8ASX-10-271 8ASX10271
Дел NO..:
FS1804 FA5130 01-53065-01 212530
Година:
1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008
Свеж

Избор на клиенти