.

.

New
2 ПАРЧИЊА автомобил седиште перница удобно Кадифен автомобил потпирачи за глава Материјали Вратот Авто Безбедност Перница,Автомобил Патување Главата Остатокот П?

2 ПАРЧИЊА автомобил седиште перница удобно Кадифен автомобил потпирачи за глава Материјали Вратот Авто Безбедност Перница,Автомобил

DEN 766.00
DEN 1007.52

Стока
Достапно.

Карактеристики : произведен е од исклучително мек материјал, супер меки и удобност. Парична казна изработка, одлична практичност и издржливост. Грижа за вашиот врат, се релаксираат вашите мускули, направете ја вашата возачки животот поудобен, побезбеден, повеќе здрави! Вратот перница може ефикасно да се спречи летачки автомобил и вратот предизвикани од долг свиок , замор, болка. Неговата главна функција е да ги заштити вратот. Во случај на несреќа, поради судир на огромно влијание на главата одеднаш фрлени назад, така што екипажот беше повеќе сериозни, па дури и фатални повреди. Универзална Одговара За Сите Возила и четири сезони. Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Пакетот вклучува : 2 парчиња Автомобил перница

Детали

одделение:
квалитет
Дел:
Вратот
Пополнување:
100% Памук
Бренд Име:
Candiway
Ткаенина Count:
30
тема count:
300TC
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
CD0820E000
Тежина:
0-0.5 kg
Материјал:
Кадифен
Употреба:
авто безбедност перница
Свеж

Избор на клиенти