.

.

New
Печење Алатки 12PCS Цевки Крем Украсување Пракса Одбор 23 Страници Шлаг Тесто Почетник Хартија Вклучувајќи 1PC Транспарентен Плоча

Печење Алатки 12PCS Цевки Крем Украсување Пракса Одбор 23 Страници Шлаг Тесто Почетник Хартија Вклучувајќи 1PC Транспарентен

DEN 609.60

Стока
Достапно.


Печење Алатки 12 PCS Цевки Крем Украсување Пракса Одбор 23 Страници Шлаг Тесто Почетник Хартија Вклучувајќи 1 PC Транспарентен Плоча со Големина 28*20.8 cm/pc 1set=12pcs трудови(23pages)+1pc транспарентен плоча,не вклучувајќи пластични клипови за Безбедно Материјал 100% храна одделение хартија за Пакување : opp вреќа/set Тоа е погоден за нови печење тесто зелена раце,да се подобри цевки вештина за печење фанови
Ако сте заинтересирани во пластични клипови(пракса трудови носителот),pls посетете го линкот :
Пластични транспарентен плоча,која се користи за да се стави над хартија за пракса,еднократно,лесно се чистат и се мијат.Нема да ја оштети трудови.

Детали

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
sunglory
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
AM1009
Торта Алатки Тип:
торта декоративни пракса хартија
Материјал:
Хартија
Големина:
28*20.8cm
Обликот:
правоаголник
is_customized:
Yes
Материјал:
Хартија
1 сет:
12pcs трудови+1pc транспарентен плоча
Функција:
торта декорирање алатки за печење пракса
Свеж

Избор на клиенти