.

.

New
бесплатен превозот 8мм Мини КОЧАН LED Мотоцикл Пак Сигнали Индикатори Жолто Светло За Харли Хонда Kawasaki Suzuki Јамаха ...

бесплатен превозот 8мм Мини КОЧАН LED Мотоцикл Пак Сигнали Индикатори Жолто Светло За Харли Хонда Kawasaki Suzuki Јамаха ...

DEN 547.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.

8мм Мини КОЧАН LED Мотоцикл Пак Сигнали Индикатори Жолто Светло За Харли Хонда Kawasaki Suzuki Јамаха .. Fitment : ве Молиме проверете ја големината пред да ја купите Обичај апликација, мала промена може да се бара за монтажа Резервни супер светло на индикаторот за светла Хром Алуминиум копје го опкружуваат, јасно тешко пластични леќи LED Кол(секоја сијалица) : 1* Висока моќност КОЧАН светла Боја : жолто Големина : прибл. 22mm(7/8")*48mm(1-7/8") Жица должина : околу. 300мм/11.75" Навој Дијаметар : 8mm Инструкции : не се вклучени Обезбедува ниска топлина, ниска потрошувачка на енергија, долготрајни 2-жица за поврзување,може да се користи како предното или задното Пак сигнали Пакет се Вклучени : Еден Пар На LED Мотоцикл Пак Сигнали

Детали

Бренд Име:
GZRIVERRUN
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Свеж

Избор на клиенти