.

.

New
waase EMarik Пред се Претвори Сигнали Blinker LED Светло За Kawasaki Concours 14 GTR1400 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014-

waase EMarik Пред се Претвори Сигнали Blinker LED Светло За Kawasaki Concours 14 GTR1400 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014-

DEN 1908.00
DEN 2008.80

Стока
Достапно.

Количина : еден пар(2 парчиња) Материјал : Пластични Боја : Јасно и Чад се избере,како на слика прикажана Позиција : Пред (лево и право) Fitment : За Kawasaki Z1000 2007-2013 За Kawasaki Ninja 650 R 2006-2008 За Kawasaki Ninja ZX6 R 2005-2012 За Kawasaki Ninja ZX10 R 2006-2007 За Kawasaki Concours 14 / GTR1400 2008-2016 За Kawasaki Ninja ZX14 / ZX14 R / ZZR1400 2006-2016 инструкции за инсталација не се вклучени. Состојба : Нова резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани.

Детали

боја:
Јасно Леќа, Чад Леќа
Бренд Име:
waase
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Свеж

Избор на клиенти