.

.

New
waase EMARK Пред се Претвори Сигнали Blinker Индикатор Објектив За Kawasaki Ninja 650R EX650 2006 2007 2008

waase EMARK Пред се Претвори Сигнали Blinker Индикатор Објектив За Kawasaki Ninja 650R EX650 2006 2007 2008

DEN 1071.00
DEN 1127.52

Стока
Достапно.

Количина : еден пар(2 парчиња) Материјал : Пластични Боја : Јасно и Чад се избере,како на слика прикажана Позиција : Пред (лево и право) За Kawasaki Z1000 2007-2013 За Kawasaki Ninja 650 R 2006-2008 За Kawasaki Ninja ZX6 R 2005-2012 За Kawasaki Ninja ZX10 R 2006-2007 За Kawasaki Concours 14 / GTR1400 2008-2016 За Kawasaki Ninja ZX14 / ZX14 R / ZZR1400 2006-2016 инструкции за инсталација не се вклучени. Состојба : Нова резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Забелешка : Оваа ставка го само се сврти сигнали домување, без било светилки или завртки.

Детали

боја:
Јасно Леќа, Чад Леќа
Бренд Име:
waase
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Свеж

Избор на клиенти