.

.

New
Taekwondo Ракавица се Борат Рака Заштитник WTF Одобрени Боречки Вештини и Спортови Рака Guard Боксерски Ракавици Рака Заштитна Алатка

Taekwondo Ракавица се Борат Рака Заштитник WTF Одобрени Боречки Вештини и Спортови Рака Guard Боксерски Ракавици Рака Заштитна

DEN 505.00
DEN 639.36

Стока
Достапно.


Име : Карате ракавица / ракавици карате / кик-бокс ракавици / памук Gauntlets
големина : Една Големина
Материјали : Дебел памук сунѓерот гума
Боја : Бела, црна
ефект : Палците се зголеми заштита дизајн , карате ( Taekwondo ) обучени за користење , лесен, удобен за носење и заштита на добри перформанси , лесен за чистење .

Детали

is_customized:
Yes
Тежина:
226g (48-67 kg)
Применливи Луѓе:
Женски
Материјал:
Ткаенини
Број На Модел На:
Taekwondo/Карате Ракавици
боја:
бело/црна
Големина:
Универзална
Материјал:
Ткаенини
Пол:
Машки/Женски
Свеж

Избор на клиенти