.

.

New
Chiffon Бисер Цвет Бебе Девојки Hairbands Коса Клип Принцеза Headband Деца Коса Бенд Headwear Лента Новороденче Додатоци H25

Chiffon Бисер Цвет Бебе Девојки Hairbands Коса Клип Принцеза Headband Деца Коса Бенд Headwear Лента Новороденче Додатоци H25

DEN 174.00
DEN 184.80

Стока
Достапно.

Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. ќе имаат малку боја differentia. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата.
Превозот : јас ќе го испратам на вашиот предмет во 2 работни дена по вашата исплата потврди Сите ќе бидат испратени од страна на превозот метод кој ќе choosed.И секој пат, можеби иста боја Бр.
Повеќе Други дизајни. Политика на враќање : Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.

Детали

Одделот За Името:
Бебето
Број На Модел На:
Еластична Бенд за Новороденото да 5years
Бренд Име:
Hooyi
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12m
Материјал:
Акрилик
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Hairbands
Материјал Состав:
Памук
Свеж

Избор на клиенти