.

.

New
За Samsung Галакси Забелешка 4 N9100 Случај Вистинска Кожа Покритие За Samsung Галакси Забелешка 5 N9200 Магнетни Стојат Флип Телефон Случај

За Samsung Галакси Забелешка 4 N9100 Случај Вистинска Кожа Покритие За Samsung Галакси Забелешка 5 N9200 Магнетни Стојат Флип

DEN 642.00
DEN 712.80

Стока
Достапно.


Покрие Случај За Samsung Галакси Забелешка 4 N9100 / Samsung Галакси Забелешка 5 N9200 (5.7 инчи)
Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП
за да се добие specila попуст за вашиот втор ред !
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
>> 100% Живеат Пука
Топло Информации :
Пад на превозот и мешани бои, поддржани
Нудат оригинални фотографии до нашата supre агенти и старите пријатели
Друг Објект може да се допаѓа

Детали

Материјал:
За Samsung Забелешка 4, За Samsung Забелешка 5
Мало Пакет:
No
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси Note4
Големина:
5.7
Време На Пазарот:
Бренд нови пристигнување
Материјал:
Луксузна Вистинска Кожа
Од:
Фабриката за директно снабдување
функција 1:
Магнетни Стојат Прекривачот
Карактеристика 2:
Стојат Holster, Картичка Вметнување
функција 3:
Професионален Дизајн
боја:
како се покаже слика
квалитет:
Врвен Квалитет На+++++
Пад на превозот:
Yes
Свеж

Избор на клиенти