.

.

New
Бесплатен Превозот да се Купи Евтина Цена Накит САД, Бразил и Русија ТОПЛА Продажба 8ММ Мажи&Женска Сребро Линискиот Класичен Волфрам Свадба Прстен

Бесплатен Превозот да се Купи Евтина Цена Накит САД, Бразил и Русија ТОПЛА Продажба 8ММ Мажи&Женска Сребро Линискиот Класичен

DEN 1679.52

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
8, 9, 10, 11, 12, 12 и поголем
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YGK
Метали Тип:
волфрам
Обликотшема:
Крстот
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
ЕЗ-1053
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти