.

.

New
Бесплатен Превозот да се Купи Евтина Цена Накит САД, Бразил и Русија ТОПЛА Продажба 6MM Мажи&Женска Сребро Искра Multifacet Волфрам Свадба Прстен

Бесплатен Превозот да се Купи Евтина Цена Накит САД, Бразил и Русија ТОПЛА Продажба 6MM Мажи&Женска Сребро Искра Multifacet Волфрам

DEN 1103.52

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YGK
Метали Тип:
волфрам
Обликотшема:
Крстот
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
ЕЗ-1054
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти