.

.

New
4 Бои СТП Кожен Паричник прекривачот Случај за Sony Xperia Z1 L39h Бесплатен Превозот

4 Бои СТП Кожен Паричник прекривачот Случај за Sony Xperia Z1 L39h Бесплатен Превозот

DEN 410.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


* Потреба следење на информации, pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail] и така натаму.Некои боја можеби недостаток,ние ќе ви испратиме meassage да се забележи вас и ќе ви испрати боја ние сме достапни.
* Ако се потврди време е наскоро, а вие се уште не ја примите вашата цел,pls контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас.50 /многу
10 парчиња / многу
Карбонски Влакна Кожа Флип Случај Со Магнетни Затворање За Sony Lt15i/X12 Бесплатен Превозот 10pcs/многу Големо US$ 35. Pls се забележи дека пред да се одржи редот. * [Пакет] : OPP.Pls љубезно ве молиме да се разбере.50 /многу
50 парчиња / многу
Карбонски Влакна Кожа Флип Случај Со Магнетни Затворање За Sony Lt15i/X12 US$ 8.00 /многу
30 парчиња / многу
TPU Желе Покрие Случај за Sony Xperia LT22i 100pcs/многу DHL/EMS Бесплатен Превозот САД$ 98.00 /многу
100 парчиња / многу
Желе Мек Силикон Покрие Случај за Sony Xperia U ST25i 50pcs/многу Големо Бесплатен Превозот САД$ 57. * Compatiable со Xperia Z1 L39h совршено! * [Материјал] : СТП Кожа. За тоа е економски превозот начин.90 /парче
Желе Мек Силикон Покрие Случај за Sony Xperia U ST25i 10pcs/многу Големо Бесплатен Превозот САД$ 14. * Заштитена од надворешни прашина и гребнатини во оваа флип случај додаток.90 /парче
.СТП Кожен Паричник Флип Случај за Sony Xperia Z1 L39h Опис * Сосема Нов кожа случај за Sony Xperia Z1 L39h.00 /многу
40 парчиња / многу
Прекрасна TPU Желе Покрие Случај за Sony Xperia LT22i 30pcs/многу Големо Бесплатен Превозот САД$ 32.

Детали

Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Тип:
Случај
Бренд Име:
OEEKOI
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Број На Модел На:
За Sony Xperia Z1 L39h
Свеж

Избор на клиенти