.

.

New
Бесплатен превозот Нов Меч Уметност Онлајн Силициум Keiko Ayano cosplay костим со чорапи и косата додаток

Бесплатен превозот Нов Меч Уметност Онлајн Силициум Keiko Ayano cosplay костим со чорапи и косата додаток

DEN 4224.00

Стока
Достапно.

Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме сите околу фотографии на нашиот производ.
За Пакет
Сите наши производи ќе бидат разгледани пред превозот и ќе биде добро спакувани во случај тоа ќе биде оштетен во превозот.
За Повратни Информации
Повратните информации се многу важни за нас. Ние ќе брод објектот на адреса оставена во Aliexpress. (Внимание : Турција и Бразил купувачи ве молиме не го изберат овој метод, бидејќи тоа не можат да пристигнат во Турција и Бразил. Вие би можеле да ни го покаже позитивни повратните информации што го направи за нас
еднаш би сакале да се одржи повеќе наредби со нас.
За Превозот Методи и Превозот Дена
По добивањето на својата цел, ние ќе организира пратка во рок од 3 дена. Ако ти е гајле детали многу, ве молиме проверете нашите детални фотографии како внимателно како е можно. Комуникацијата е многу важна. Откако ќе брод од пратката, превозот компанија контроли кога пратката да биде предаден. Па ве молиме почекајте за пратката да пристигнат. Земете САД како пример, тоа ќе потрае околу 5 до 7 дена да пристигне од страна EMS и 3 до 5 дена страна на курирската служба DHL. Ако е потребно подолго отколку што очекував, ве молиме кажете ни и ние ќе се провери и брза испорака компанија. Тоа е околу 15 до 30 дена.) Ако сакате да се добие објектот побрзо, можете да изберете DHL, или ЕМС.com цел забелешка. Ние ќе се обидеме потрудиме да даде решение откако ќе рече купување искуство не е толку добра како што се очекуваше.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
силициум keiko ayano
Стил:
Меч Уметност Онлајн
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Памук, Свила, Полиестер
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Свеж

Избор на клиенти