.

.

New
Noproblem 083 убавина луксузни здравје моќ шарм розово злато врежани турмалин германиум алка хривнија за дама девојка

Noproblem 083 убавина луксузни здравје моќ шарм розово злато врежани турмалин германиум алка хривнија за дама девојка

DEN 1200.00
DEN 2400.00

Стока
Достапно.


Име На Производ
Закачам (дама) P083 Опис на Производот 1.Боја : сребрена/розово злато 2.Големина : 18cm 3.Мало кутија за пакување 4.Материјал : Нерѓосувачки челик/Германиум/Турмалин/Био Керамички/3ps Swarvoski кристал 6 компјутери моќ монистра Имајте на ум : вие сте ми е единствената љубов Негативни Јони Интензитет (јони/cu.cm) : 2400

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
позлата:
Роуз Златна Боја
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
P083
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
Noproblem
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Компатибилност:
1
Стил:
Романтични
Дијаметар:
18cm
Свеж

Избор на клиенти