.

.

New
40pcs домот сјајна сјајот булчински копчето flatback,кристал копчето,луксузни копчето,свадба копчето 16mm домот одделение А+

40pcs домот сјајна сјајот булчински копчето flatback,кристал копчето,луксузни копчето,свадба копчето 16mm домот одделение А+

DEN 959.52

Стока
Достапно.


Вашето задоволство е да се гарантира.
Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.
Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,
не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,
но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,
ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )
Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )
ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !
сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.
Превозот
Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ние прифаќаме 7 дена замена или рефундирање на каква било тешка дефект
°оо°°оо°°оо°°оо°°оо°°оо°
*за испорака*
10 до 15 работни Дена преку Воздухопловната,може да се trackable
pls двојно проверете дали превозот адреса е точно и испорака и се надевам дека ако е можно pls оставете го вашиот тел број за во време на испорака ,Благодарам многу!
ПАКУВАЊЕ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас,
искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Метали Тип:
Никој
Материјал:
Лента
Стил:
Класичен
Тип:
Hairbands
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
наоди:
алатка
Свеж

Избор на клиенти