.

.

New
304 од не ' Рѓосувачки челик храна одделение пијалаци допрете за kegs и crock

304 од не ' Рѓосувачки челик храна одделение пијалаци допрете за kegs и crock

DEN 1344.00

Стока
Достапно.


Име : пијте допрете,пиво славини,овошје чешми.
Материјал : тело,месо тело,пролетта,ореви сите метални дел се направени на 304 нерѓосувачки челик
силика гел се користи platinum излечи технологија,без toxin,без мирис,без масло. Тоа е сосема стигнат до храна одделение. Можете да го користите за безбедно.
Завртка тема : G1/2

Детали

Тип:
Лентата За Алатки
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
chilibeerit
Дијаметар:
Лентата За Алатки Тип:
допрете го
Свеж

Избор на клиенти