.

.

New
изработени во Тајван телефон безбедност детектор телефон грешка пронаоѓач телефон безбедноста стража земјени рекордер детектор на Анти Wiretapping

изработени во Тајван телефон безбедност детектор телефон грешка пронаоѓач телефон безбедноста стража земјени рекордер детектор

DEN 3157.44

Стока
Достапно.

Како можеме да знаеме дека телефонска линија е јавна без никаква тајна , додека шпион уред или телефонски рекордер е инсталиран во телефонски број ,на линија е толку лесно да се од страна на шпионираниот . Ако имате нашата G04 decector ,тоа ќе го алармот да ве потсетам, ако вашата линија е шпиониран .
OK (ок) за да се поврзете на надворешни алармот дури и таа е изградена-во титкање за аларм .
"ЈАСНО", ПРЕДВОДЕНА ќе биде ако линијата е сигурна без шпион уред или тајна рекордер инсталиран во вашиот линија ;
"SPYDER" ПРЕДВОДЕНА ќе биде ако линијата е отсечени ;
"SPYDER" ПРЕДВОДЕНА ќе биде и телефонски ќе се игра на музика, ако линијата е spyed или тајна рекордер е инсталиран ;
"SPYDER" ПРЕДВОДЕНА И "АЛАРМ"ПРЕДВОДЕНА ќе биде исклучено и може да се слушне "зуи" ,значи дека вашата линија се користи и поврзан со други телефонски апарат ;
. Задржи БЕЗБЕДНО . Долниот consuption од страна на 2 АА батерии .
Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,
ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .
изработени во Тајван телефон безбедност детектор телефон грешка пронаоѓач телефон безбедноста стража,земјени аларм детектор на телефонот
Имаме digital audio recorder детектор / сензор :
Карактеристики :
Откривање Линија отсечени ;
Откривање шпион уред или рекордер кој се инсталира на линија
Откривање на продолжување линија или други телефон во собата инсталиран
Надворешни Аларм поддршка за да се поврзете
Вграден-во предупредување музика ,што ќе се игра на шпион deivce
Тоа е шпион детектор за landphone.

Детали

Број На Модел На:
телефон грешка пронаоѓач
Бренд Име:
Кан.Дали
Свеж

Избор на клиенти