.

.

New
Доза Exhuast Вентил GY6 50CC 60CC 80CC Baotian Taotao Jonway Скутер Делови

Доза Exhuast Вентил GY6 50CC 60CC 80CC Baotian Taotao Jonway Скутер Делови

DEN 345.60

Стока
Достапно.


Доза Exhuast Вентил GY6 50 CC 60 CC 80 CC Baotian Taotao Jonway Скутер Делови
За Скутер,одговара за Jonway,Baotian,Jmstar,Sym,Сончев,Znen,Wangye,Qingqi,Qianjiang Keeway yiying скутер делови
За Раселување,вклучуваат Бутване 50,90,100, GY6 50,60,70,80,100,125,150,CN/СП 250,YP VOG 250 260 300 За АТВ и Quad,одговара за Loncin,Јамаха,Linhai,Хонда,Zongshen,Buyan,Поларис,Bashan,Hsun,Shineray, Jinling,kazuma,Lifan,Taotao,Suzuki,кинески,gsmoon итн. За Раселување,вклучува 2 удар 47 CC/49 CC Мини Quad/АТВ, 4 stoke 50cc,110cc,125cc,150cc,200 CC,250 CC,300 CC,350cc,400cc,500cc,800 CC итн За Нечистотија Јама Велосипед,одговара за Loncin,Zongshen,Bashan,Shineray,Kazuma,Lifan,Taotao,Kaya,Аполон,KXD,Xmotos,итн. За Раселување,вклучува 2 удар 47 CC/49 CC Мини Quad/АТВ, 4 stoke 50cc,110cc,125cc,150cc,200 CC,250 CC,300 CC итн За Мини Велосипеди, да одговара за 2 удар 47 CC/49 CC воздух за ладење на моторот, 2 удар на вода за ладење на моторот Polini 911,Polini GP3,Balta,ZPF,Morini,KTM Овие мотор одговара за Мини АТВ,Мини Quad,Мини Кабриолет,Мини Хеликоптер,Мини Крст,Мини Dirt/Јама Велосипед, Џеб велосипед Реден Број CA812
Доза Вентил 18.5*5*64
Exhuast Вентил 16*5*64
Зафатнина GY6 50 CC 60 CC 80 CC Ќе Може да се Сакаат Другите како Следниве

Детали

Име На Модел:
CA812
Бренд Име:
CSPART
Специјални Функции:
Доза Exhuast Вентил
Зафатнина (ml):
50CC
Објектот Должина:
5cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Ширина:
5cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Свеж

Избор на клиенти