.

.

New
Градина Парк Водоотпорен Аудио Звучници Движење Откривање на Отворено за Безбедност на Глас Соопштение Јавната Радиодифузија Уредот со USB Портот

Градина Парк Водоотпорен Аудио Звучници Движење Откривање на Отворено за Безбедност на Глас Соопштение Јавната Радиодифузија

DEN 6005.00
DEN 6672.00

Стока
Достапно.

Изградена во 32 Mbit(4 MB) SPI-Flash.
Испорака : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна. GSM моќ штекерите (подножјата).
Карактеристики Донесе микробранова човечкото тело индукција технологија.
Зошто да го одберете нас?
1. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Висок квалитет на звукот, поддршка MP3 аудио датотека. Поддршка на два режими на играње : цел циклус режим, со еден циклус на владата. Гласот се прашува уред, вклучувајќи инфрацрвени врата, инфраред сензор за звук плеер, и др.
Во нашата продавница, ние имаме 4 типа на главни производи. Ви благодариме. Ние може да направи ODM и OEM според вашите барања. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови, додатоци. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Поддршка на USB флеш диск.

Детали

Бренд Име:
waytronic
Број На Модел На:
Powersound OD
Напојување:
DC12V (customisable)
Тип Детектор:
микробранова детектор
Откривање:
во рок од 8 метри(фан-облик 120 агол)
јачина:
100DB
Далечинска Контрола:
433M безжична emote контрола
Изградена во меморија:
Изградена во 4Mbyte Флеш меморија
Аудио формат:
MP3, 16~320Kbps
Работат на струјата:
во рамките на 600mA
standby:
во рамките на 60mA
Животна средина:
-20~70 centigrade
Свеж

Избор на клиенти