.

.

New
Рачно Изработени Коса Додатоци За Невестата Деликатна Кристал Кристал Растенијата Headbands Метал Tiaras Жените Партија Коса, Накит 2 Боја

Рачно Изработени Коса Додатоци За Невестата Деликатна Кристал Кристал Растенијата Headbands Метал Tiaras Жените Партија Коса,

DEN 229.92

Стока
Достапно.

Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ние само брод да се потврди цел адреси. (GMT+8) од понеделник до сабота . да 18 : 00часот. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина).
Овој специјален дизајн цвет hairdress е погодна за секој жени на вашата свадба, вечера или Матурска
Прекрасен подарок за себе или за вашите пријателки
Деликатни бисер и цвет уникатност ги носи чувство на убавина
Одличен додаток и декорација за девојки, жени
Облик : Цвет
Материјал : Кристал
Пол : Жените/Женски Боја : сребрена/ Golden
Пакет Се Вклучени 1*Headdress
Превозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Детали

Метална боја:
сребрена, златна
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
29918
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Headbands
Бренд Име:
SEXYBRIDAL
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти