.

.

New
Нова 2 Парчиња/многу UA46D5000PR LED лента BN64-01644A 2011SVS46-5K6K-ЛЕВО ДЕСНО 72 Led диоди 510MM

Нова 2 Парчиња/многу UA46D5000PR LED лента BN64-01644A 2011SVS46-5K6K-ЛЕВО ДЕСНО 72 Led диоди 510MM

DEN 1329.60

Стока
Достапно.

Ther сите производи се со Оригинални делови на Производите се тестираат пред пратката, ние инсистираше на принципот дека ако тоа не е тест не е предаден, па можете да остатокот увери за да се купи! Нашата компанија главно трговија сите инчен Оригинални делови,плоча, инвертер, светлото одбор, моќ одбор, Т-ЕДИН одбор, оригинални електронско IC. Ние, главно, трговија на големо и на мало со сите видови на оригиналната стока во LCD ТЕЛЕВИЗОР додатоци . добредојдовте да се дојде на ред! Превозот : DHL 4-8 денови за испорака со ЕМС 7-12days испорака Кина poste воздух mail 1530 дена за испорака

Детали

is_customized:
2011SVS46 5K6K H1B 1CH PV LEFT72 RIGHT72
Број На Модел На:
2011SVS46 5K6K H1B 1CH PV ЛЕВО ДЕСНО
Со USB:
2011SVS46 5K6K H1B 1CH PV LEFT72 RIGHT72
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable
Бренд Име:
beented
Од Кина во Светот:
5-8 дена испорака
SONY Модел:
PlayStation
Свеж

Избор на клиенти