.

.

New
8PCS Оригиналното Лого Грејач Coolant Силикони Радијатор Цревото за Полнење За Тојота MR2 91-99 Црна

8PCS Оригиналното Лого Грејач Coolant Силикони Радијатор Цревото за Полнење За Тојота MR2 91-99 Црна

DEN 4515.00
DEN 4752.48

Стока
Достапно.


8 PCS Оригиналното Лого Грејач Радијатор Вода Силикони Coolant Цевка Цревото за Полнење За Тојота MR2 91-99
Боја на располагање : Црвена, сина, жолта, црна, бела, виолетова, зелена, розова. Не minimun количество барање.
Со оригиналното лого Направен од 100% Силикони Автомобил апликација : Toyota MR2 1991-1999 Работна температура : -50 ~ 220 centigrade Работен Притисок : 0.3 да 0.9 Mpa Пука Притисок : 2 Mpa Полиестер, засилено : 2-8 ply достапни, 3 ply стандардна Големина толеранција : ±0.5 mm
8 × Силикони Радијатор Црева за Тојота MR2 91-99

Детали

Година:
2014
Име На Модел:
JZ0100
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
100% Силикон
Специјални Функции:
8 Бои на располагање, Cutsomized Лого за Добредојде
Објектот Должина:
0cm
Бренд Име:
MOFE
Објектот Висина:
0cm
Тип На Објект:
Систем За Ладење
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Тојота
Свеж

Избор на клиенти