.

.

New
Заден Лев Воздушна Суспензија / Ер Пролет Торба за BMW 5-Серија E39 520i 540i OE# 37 12 1 094 613 / 37121094613 Бренд Нови

Заден Лев Воздушна Суспензија / Ер Пролет Торба за BMW 5-Серија E39 520i 540i OE 37 12 1 094 613 / 37121094613 Бренд Нови

DEN 1920.00

Стока
Достапно.


Забелешка 1
За Промет На Големо Клиенти .
Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !
Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци. Повеќе детали , ве молиме оставете ме пораки
Забелешка 2
Бразил / Agentina Купувачите треба да им понуди на CPF Број или CUIT Број при изборот на e-Пакет или Изразат Испорака.
Забелешка 3
Ако знаете царинските политики во вашата земја , ве молиме оставете порака за декларација на вредност.
Забелешка 4
Она што е Продавачот за Испорака Метод ?
(За Русија , тоа е CDEK Русија Линија Превозот
За Европските Земји , тоа е Европа Specail Линија , Без ДАНОК , Обично трае 15 дена да дестинација. Тоа, исто така, може да се e Packet повремено.)
Забелешка 5
Некои земји имаат многу строги тарифни политики. На пример : Јужна Африка, Бразил, Аргентина, итн., бараат од клиентите да ги плати своите тарифи.
Одговара BMW 5 E39 520i/530i 1995-04 Воздушна Суспензија Пролет Торба 37121094613 Задното Лево Предмети Акции во велика БРИТАНИЈА Превозот Веднаш Непобедлива Цена Квалитет Гаранција : 36 Месеци ОЕМ Дел Број : 37121094613 37 12 1 094 613 37121095081 37 12 1 095 081 Одговара За Следниве Возила : BMW·5 Серии·E39 [1995-2004] Имот BMW·5 Серии·E39 [1995-2004] Салон

Детали

Име На Модел:
ПРАШАЈ-BW004L-АП
Објектот Должина:
17cm
Објектот Дијаметар:
13cm
Објектот Тежина:
2.0kg
Зафатнина:
37 12 1 094 613 / 37121094613
Објектот Ширина:
13.3cm
Бренд Име:
NSGMXT
Специјални Функции:
За BMW E39 5 Серија
Година:
1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004
Објектот Висина:
13.3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Челик и Гума
Тип На Објект:
воздухот пролет
OE БР 1:
37121094614
Свеж

Избор на клиенти