.

.

New
Бесплатен превозот high-end професионалниот бокс ракавици sandbags Санда борба против Muay Тајландски кик-бокс сетови

Бесплатен превозот high-end професионалниот бокс ракавици sandbags Санда борба против Muay Тајландски кик-бокс сетови

DEN 1379.00
DEN 2506.56

Стока
Достапно.

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на објектот се врати во нивната оригинална услови. Материјал : СТП. Вообичаено е дозволиво разликата во големината се appoximately 0-2cm во мерењето. Возрасни е тип, една големина одговара на повеќето, прилагодлив, пакет : 36cm*16cm*12cm.
Карактеристики : 100% Сосема Нов. Тоа може да биде до 30-60 дена, Бразил е повеќе од тоа. Поврзани настава s :
Подолу детали за нашата продавница може да биде корисно за вас. Погоден за бокс. Купувачот ќе бидат одговорни за превозот на храна за да се вратите на предмети. 2 Бои за вашиот избор : црна, бела,црвена бела.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.
-Боја На Несовпаѓање
Разликите во боите можат да бидат предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина, итн. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-45 работни дена откако ќе бидат поставени.
-Големината или да Одговара на Прашања
Големини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации.
Ние ви препорачуваме купувачот контакт со нас преку кои може да вклучуваат претходниот разговор ако купувачот се прашање на објектот, за да знаеме што се случи конкретно и да ги реши тоа брзо. и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако наплата е можно.

Детали

is_customized:
Yes
Материјал:
PU
Применливи Луѓе:
Машки
Тежина:
920g
боја:
црна,бела,црвена,бела
Е Прилагодена:
Yes
Пол:
Мажи
Место на Потекло:
Кина
Возраст:
>12 Години
Свеж

Избор на клиенти