.

.

New
Моторот Помошни Пумпа за Вода За ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta 5 6 MK5 MK6 Passat Tiguan Eos sharan bettle ауди А3 Q3 TT шкода седиште 1K0 965 561 J

Моторот Помошни Пумпа за Вода За ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta 5 6 MK5 MK6 Passat Tiguan Eos sharan bettle ауди А3 Q3 TT шкода седиште

DEN 1710.00
DEN 1800.00

Стока
Достапно.

ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Голф / GTI 2007-2014 1.8 TSI CDAA ЗА Голф / GTI 2007-2014 2.0 TFSI CCTA/CBFA/CCZB/CAWB ЗА Jetta / GLI 2006-2014 2.0 TFSI CCTA/CBFA/CCZA/CAWA ЗА Passat 2008-2014 1.8 TSI BZB/CDAA/CDAB ЗА Passat 2008-2014 2.0 TFSI CCTA/CCTB/CBFA/CCZB/CCZA ЗА Passat CC 2009-2012 1.8 TSI BZB/CDAA/CDAB ЗА Passat CC 2009-2012 2.0 TFSI CCTA/CBFA/CCZB/CCZA ЗА Eos 2009-2014 2.0 TFSI CCTA/CBFA/CCZB/CCZA/CAWB ЗА CC 2012-2014 1.8 TSI CDAA/CDAB ЗА CC 2012-2014 2.0 TFSI CCTA/CBFA/CCZB ЗА Scirocco 2009-2014 2.0 TFSI CAWB/CCZB ЗА Tiguan 2008-2014 2.0 TFSI Сите Мотор ЗА АУДИ А3 2004-2013 1.8 TSI BYT/BZB/CDAA ЗА A3 2004-2013 2.0 TFSI CCTA/CBFA/CCZA/CAWB ЗА Q3 1.8 TSI ЗА Q3 2.0 TFSI ЗА TT 2007-2014 1.8 TSI CDAA ЗА TT 2007-2014 2.0 TFSI CCZA/CESA/CETA ЗА "ШКОДА" Octavia 2004-2014 1.8 TSI BZB/CDAA/CDAB ЗА Octavia 2004-2014 2.0 TFSI CCZA ЗА Врвен 2004-2014 1.8 TSI BZB/CDAA/CDAB ЗА Врвен 2004-2014 2.0 TFSI CCZA ЗА Yeti 1.8 TSI ЗА SEAT Altea 2007-2014 1.8 TSI BZB/BYT/CDAA ЗА Altea 2007-2014 2.0 TFSI CCZB ЗА Леон 2006-2013 1.8 TSI BZB/CDAA ЗА Леон 2006-2013 2.0 TFSI CCZB Дел Броеви 1 K0 965 561 J
Заменете бр 1 K0 965 D/G

Детали

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Дијаметар:
12cm
Име На Модел:
1K0 965 561 J / D/ G
Материјал Тип:
Пластични
Година:
2007-2014
Бренд Име:
Ansecure
Зафатнина:
1.8 Т Т 2.0
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
5cm
Специјални Функции:
пумпа
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
10cm
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Свеж

Избор на клиенти