.

.

New
Моден Yosuga не Sora Harajuku Платно Жените Чанта Секојдневен Една Торба Спојки Tote Bolsas Гласник Crossbody Кеси

Моден Yosuga не Sora Harajuku Платно Жените Чанта Секојдневен Една Торба Спојки Tote Bolsas Гласник Crossbody Кеси

DEN 1451.00
DEN 1727.52

Стока
Достапно.


Моден Yosuga не Sora Harajuku Платно Жените Чанта Секојдневен Една Торба Спојки Tote Bolsas Гласник Crossbody Кеси

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Бренд Име:
VVAOZU
Број На Модел На:
Yosuga не Sora Cosplay
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Цртан филм
Шаблон Тип:
Цртан филм
Надворешноста:
Солидна Торба
Обликот:
Satchels
Повод:
Разноврсна
Свеж

Избор на клиенти