.

.

New
БЕЛА Мода Снегулка Булчински Hairband Австриската Кристал Шеф Тиара Сатен Лента Hairband Свадба Партија Накит Божиќ Подарок

БЕЛА Мода Снегулка Булчински Hairband Австриската Кристал Шеф Тиара Сатен Лента Hairband Свадба Партија Накит Божиќ Подарок

DEN 1247.52

Стока
Достапно.


Тоа е само потсетник за нашите клиенти. Обичајот на Германија и Шведска ќе одговорно за пратката од Март. 1 ул .
Ве молиме имајте предвид дека ние НЕ сме одговорни за данок или било такса што се случи во транзит. Тоа ќе биде подобро да потврдите дека се јасни за relavant политика пред место цел.
Ако било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
ALBL01546
Бренд Име:
AIMO
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Hairbands
бисер боја:
Слонова коска
метал позлатен:
сребро позлатен
Должина:
17cm(6.69)
Висина:
3cm(1.18)
Тежина:
25g
Материјал:
Легури,Австриската Стакло, Кристал, Сатен Лента
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти