.

.

New
дупли линии пиво кула со пиво чешми и пиво medallion за бар контра додатоци

дупли линии пиво кула со пиво чешми и пиво medallion за бар контра додатоци

DEN 5772.00
DEN 6790.08

Стока
Достапно.


П : Кога сакам да растреситост купување, колку од трговија на големо цена?
О : Кога корисниците сакаат да масовно купување на, ве молиме слободно контактирајте со нас од страна на Aliexpress е-Маил, ние ќе ви даде најдобра цена.Товарни за замена или вратени предмети треба да биде на купувачот на сметка.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
Политика На Враќање
1. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.Никакво мешање се покажа на пакетот,кутија,производи.
Доколку сите горенаведени услови се задоволни,ве молиме да ни испратите формуларот за апликација по е-пошта во рок од 7days од денот сте го добиле на објектот.
П : Дали item(s) превозот со следење на број?
A : Да, сите предмети превозот со следење на број, во секој ред, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги дознаете и да одговорите на цената за вас.
Забелешка : за клиенти од Јужна Америка треба да се обезбедат Даночни ID.Објектите се во resalable,unworn & оригинална состојба со сите трудови,кутии и упатство за користење.

Детали

Тип:
Бар Додатоци
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
GHO
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Z30121
Бар Додатоци Тип:
ПИВО фармацевт
Метал Тип:
Хром позлатен месинг
Свеж

Избор на клиенти