.

.

New
пиво допрете/ големи пиво допрете/ пиво spout/ витко допрете / пиво тапа / англиски допрете / велика БРИТАНИЈА тапа / витко spout

пиво допрете/ големи пиво допрете/ пиво spout/ витко допрете / пиво тапа / англиски допрете / велика БРИТАНИЈА тапа / витко spout

DEN 2604.00
DEN 3064.32

Стока
Достапно.

Ние ќе брод на стоките во рок од 2-3 дена по потврди целосна исплата .Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Објектите се во resalable,unworn & оригинална состојба со сите трудови,кутии и упатство за користење. П : За рефус со цел, како да се добие одобрението за промет на големо цена? A : Почитувани, можете да оставите порака до нас. по вашата исплата. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Доколку сите горенаведени услови се задоволни,ве молиме да ни испратите формуларот за апликација по е-пошта во рок од 7days од денот сте го добиле на објектот. Ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога прави нарачка на превозот 1. Сега ние сами 2 познати брендови, кои именуван GSTA &GHO.Товарни за замена или вратени предмети треба да биде на купувачот на сметка.Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања. П : ми треба некои слични производи, но јас не може да го најдете во вашата продавница,можете да го обезбеди тоа? A : Да, можете да испратите на сликата за нас. Можете да контактирате со нас кога ќе се сретне со било каков проблем на плаќање. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги дознаете и да одговорите на цената за вас.

Детали

Тип:
Бар Додатоци
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
GHO
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
T1071
Бар Додатоци Тип:
ПИВО фармацевт
Метал Тип:
дувачкиот
Свеж

Избор на клиенти