.

.

New
златна пиво кула / пиво фармацевт /пиво колона со 3 пиво славини

златна пиво кула / пиво фармацевт /пиво колона со 3 пиво славини

DEN 24950.00
DEN 29352.96

Стока
Достапно.

Стоките ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Доколку сите горенаведени услови се задоволни,ве молиме да ни испратите формуларот за апликација по е-пошта во рок од 7days од денот сте го добиле на објектот.Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
Политика На Враќање
1.Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Исто така, ние го прифаќаме прилагодено производ. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. За кредитна Картичка е лесно да се направи исплата на Зачувам. Ние ќе брод на стоките во рок од 7 работни дена по потврди целосна исплата . Ви благодариме
Испорака
1. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како можам да се плати за мојата шопинг?
A : Ние прифати Зачувам само.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.

Детали

Тип:
Бар Додатоци
Количина:
1
Број На Модел На:
Z30530
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
GHO
Материјал:
Метал
Бар Додатоци Тип:
ПИВО фармацевт
Метал Тип:
Хром позлатен месинг
боја:
Golden
LED:
DC12V
Тело Материјал:
Дувачкиот
Цевка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
цевка:
5pcs
ладна вода циклус:
Имаат
Свеж

Избор на клиенти