.

.

New
10PCS/МНОГУ T04E T66 T70 GT35 GT40 T4 Турбо Турбина Влезот Заптивка T4 Страната Заптивка 4 Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик HU-CGQ14

10PCS/МНОГУ T04E T66 T70 GT35 GT40 T4 Турбо Турбина Влезот Заптивка T4 Страната Заптивка 4 Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 103.20

Стока
Достапно.

Hubsports - T04 E T66 T70 GT35 GT40 T4 Турбо Турбина Влезот Заптивка T4 Страната Заптивка 4 Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик HU - CGQ14
Погодни за : * Сите turbos со T4 flanged турбина / издувните живеалишта / водот. Како што T04 B, T04 E, T04 S, 60-1, 62-1, T04 R, T04 Z, T66, T67, T70, T88, GT35 R, GT40 R, GT4088 R, GT4094 R, GT42 R, GT42 RS, итн. Количина :
1lot(10pcs) x Високи Перформанси Турбо Заптивка (како на сликата) ве Молиме проверете димензии пред купување! Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Детали

Материјал Тип:
T304 Нерѓосувачки Челик Заптивка
Бренд Име:
Спортски ЦЕНТАР
Објектот Дијаметар:
00inch
Зафатнина:
сите
Тип На Објект:
Turbo
Специјални Функции:
Универзална
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
00inch
Година:
сите
Име На Модел:
HU-CGQ14
Нема. на Цилиндри:
сите
Точка име :
T4 Турбо Влезот Заптивка 4 Болт
Примена:
T66 T70 GT35 GT40 T4 Turbocharge
Објектот Meterial:
T304 Нерѓосувачки Челик Заптивка
боја:
sliver
Под Тип:
меѓу Турбина Домување и Downpipe/Лактот
Application2:
T3 цела прирабница
Состојба:
Нови
T4 Турбина Влезот Заптивка:
Yes
T4 Турбо Страната Заптивка:
Yes
Издувните Влезот Штекер Заптивка:
Yes
Свеж

Избор на клиенти