.

.

New
Корејски Жешка Мода Големи Акрилик Целосна Кристал Кристал Коса Ноктот Клип За Жените Косата Додатоци За Девојки Коса, Накит Headwear

Корејски Жешка Мода Големи Акрилик Целосна Кристал Кристал Коса Ноктот Клип За Жените Косата Додатоци За Девојки Коса, Накит

DEN 302.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.


Бренд : Здраво Убавина
Предмет Тип : Hairwear,Мода Коса, Накит,Gilrs Жените Опаѓањето На Ноктот Клип
Настани : Изложба/Партија /Матурска /Годишнината/Оглас
Подарок за : Роденден/Travel/Божиќ Подарок /Нова Година/Промоција
Еколошки Стандард : Олово, Никел слободни
Испраќање Датум : Во Рок Од 3 Дена
За трговија на Големо и пад на превозот
За промет на големо,ќе им понуди попуст или СЛОБОДНИ БРЗА ИСПОРАКА од експрес кои околу трае 3-7 дена да достави За пад на превозот,ние би сакале да се испрати на производи за вашите клиенти директно За следење информации Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : За купување заштита времето истекува
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Па вашите пари ќе бидат не го достигна нашата сметка.
За било какви прашања за производи
можете да не контактирате и да оставите порака на вашиот налог страница или aliexpress trademanager,
ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

Детали

Бренд Име:
Здраво Убавина
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Тип:
Губење На Канџи
Обликотшема:
самовила
Број На Модел На:
СЕДИШТЕТО-NEW231
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Пластични
Име на производ:
губење на ноктот
боја:
како се покаже слика
Големина:
12x7cm околу
Олово Време:
3 дена
превозот:
слободни
ОЕМ:
Добредојде
вид бизнис:
фабрика
Пакување:
OPP вреќа
Стил:
нови пристигнување
Продажба:
евтини цена
Свеж

Избор на клиенти