.

.

New
1 Сет Симпатична Шарени Магнетни Фрижидер Букви / Бројки Наставно Образовниот Магнети Азбука 88 88 M09

1 Сет Симпатична Шарени Магнетни Фрижидер Букви / Бројки Наставно Образовниот Магнети Азбука 88 88 M09

DEN 121.00
DEN 173.76

Стока
Достапно.

1 Сет Симпатична Шарени Магнетни Фрижидер Букви / Бројки Наставно Образовниот Магнети Азбука 88 88 M09 Опис : Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Еколошка безбедност магнет преземе поголема заштита на вашите деца.
Шарени стилови може да ги красат вашето бебе соба подобро.
Материјал : Животната средина нетоксични пластични
Боја : Шарени
Големина : ве Молиме проверете слики
Модел : Азбука/Број
Пакетот Вклучува : 1 сет x Магнет Писмо/Број Фрижидер Сет

Детали

боја:
Азбуката, Броеви
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
N/A
Бренд Име:
Силна Toyers
Свеж

Избор на клиенти