.

.

New
Компатибилен со Redel 7PIN BCI 3100,3101, 6100,9100,Autocor,MiniTorr Oximeter следење на Возрасни силикони мека совет spo2 сензор.

Компатибилен со Redel 7PIN BCI 3100,3101, 6100,9100,Autocor,MiniTorr Oximeter следење на Возрасни силикони мека совет spo2 сензор.

DEN 1044.00
DEN 1392.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
Redel 7PIN
Број На Модел На:
T02-3M4G
Функција:
spo2 сензор
Материјал:
Пластични
боја:
Сина Или Сива
Compatibilities:
BCI 3100,3101, 6100,9100 Советник, Autocor,MiniTorr, MiniTorr Плус
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)
Должина:
3M
spo2 сензор:
возрасни силикони мека совет
Свеж

Избор на клиенти