.

.

New
За Ford Transit RWD Ван/Кутија Шасија/Платформа 2.0 2.3 2.4 ДИ TDCi TDE 16V ABS Тркала Брзина Сензор 4042001

За Ford Transit RWD Ван/Кутија Шасија/Платформа 2.0 2.3 2.4 ДИ TDCi TDE 16V ABS Тркала Брзина Сензор 4042001

DEN 576.00

Стока
Достапно.

4 TDCi H9 FA 2402 101 137 Автобус 04/03 - 06/05 ТРАНЗИТ Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDdi D4 FA 2402 88 120 Платформа/Шасија 00/08 - 03/08
Забелешка 1
За Промет На Големо Клиенти .0 ДИ (F_E_, F_F_) D3 FA 1998 55 75 Платформа/Шасија 00/08 - 06/05 ТРАНЗИТ Платформа/Шасија (FM_ _, FN_ _) 2.4 ТД F4 FA 2402 55 75 Кутија 00/08 - 03/08 ТРАНЗИТ Кутија (FA_ _) 2.4 ДИ (F_B_, F_C_, F_A_) D2 FE 2402 66 90 Автобус 00/01 - 06/05 ТРАНЗИТ Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.Гаранција : 24 Месеци ве Молиме бидете сигурни дека OE Дел Броеви се исти со нашата : 4099156 YC152 B372 AF YC152 B372 AB YC152 B372 AC 4540494 4042001 YC152 B372 AE 4446245 YC152 B372 AD
За следниве возила :
Повеќе детали : Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година ФОРД ТРАНЗИТ Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) (2000/01 - 2006/05) ТРАНЗИТ Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.3 E5 FC 2295 105 143 Кутија 01/03 - 06/03 ТРАНЗИТ Кутија (FA_ _) 2.4 TDCi H9 FA 2402 101 137 Кутија 04/03 - 06/05 ТРАНЗИТ Кутија (FA_ _) 2. Повеќе детали , ве молиме оставете ме пораки
Забелешка 2
Бразил / Agentina Купувачите треба да им понуди на CPF Број или CUIT Број при изборот на e-Пакет или Изразат Испорака.3 E5 FA 2295 107 145 Кутија 01/03 - 06/03 ТРАНЗИТ Кутија (FA_ _) 2.)
Забелешка 5
Некои земји имаат. Тоа, исто така, може да се e Packet повремено.4 ДИ [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_) D4 FA 2402 88 120 Автобус 00/01 - 06/05 ТРАНЗИТ Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDE DOFA 2402 92 125 Платформа/Шасија 01/07 - 06/05 ТРАНЗИТ Платформа/Шасија (FM_ _, FN_ _) 2.0 ДИ (F_E_, F_F_) F3 FA 1998 63 86 Платформа/Шасија 00/08 - 06/05 ТРАНЗИТ Платформа/Шасија (FM_ _, FN_ _) 2.0 ДИ (F_E_, F_F_) ABFA 1998 74 100 Платформа/Шасија 00/08 - 06/05 ТРАНЗИТ Платформа/Шасија (FM_ _, FN_ _) 2.

Детали

Материјал Тип:
ABS Сензори 4042001 YC152B372AE 4446245 YC152B372AD
Име На Модел:
За Ford Transit RWD Ван/Кутија Шасија/Платформа 2.0 2.3 2.4 ДИ TDCi TDE
Специјални Функции:
4099156 YC152B372AF YC152B372AB YC152B372AC 4540494
Година:
4099156 YC152B372AF YC152B372AB YC152B372AC 4540494
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Зафатнина:
4099156 YC152B372AF YC152B372AB YC152B372AC 4540494
Бренд Име:
NSGMXT
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0kg
Тип На Објект:
ABS Тркала Брзина Сензор 4042001
Свеж

Избор на клиенти